Zdrowie i uroda

Szlachetne zdrowie

Wbrew obiegowej opinii, że doceniamy wartość zdrowia dopiero, gdy przychodzi nam zmagać się z chorobą, coraz więcej Polaków (zwłaszcza młodych) zaczyna dbać o siebie, ćwiczyć, zmieniać sposób odżywiania…

Podstawą dobrej kondycji organizmu jest dieta. Jeśli jest właściwie skomponowana, a jej bazę stanowią wysokiej jakości produkty, dostarcza organizmowi wszystkich potrzebnych substancji odżywczych i nie wymaga suplementacji. Próżno jednak poszukiwać takich produktów na półkach w hipermarkecie – tutejsze „smakołyki” zawierają mnóstwo substancji wypełniających, konserwujących, barwników, sztucznych aromatów i wiele, wiele innych dodatków, które sprawiają, że jemy skrobię pszenną wierząc, że to…szynka..

Dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać najlepszym rozwiązaniem jest certyfikowana żywność ekologiczna . Jest produkowana bez udziału agrochemii i wytwarzana zgodnie z rygorystycznymi wymogami wspomnianej certyfikacji. Wyróżnia się nie tylko jakością, ale też znakomitym smakiem. Znaleźć ją można w dobrych sklepach ze zdrową żywnością. Jeśli w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania nie ma takiego sklepu – nic nie szkodzi – od niedawna zdrowa żywność jest także dostępna w sprzedaży internetowej.

 
 
« powrót|drukuj