Usługi

Symfonia

Chandney Software - Usługi informatyczne i opieka informatyczna dla przedsiębiorstw. Programy Symfonia, książka przychodów i rozchodów, system kosztorysowania Winbud, program do wystawiania faktur, pakiet wspomagający zarządzanie Sage Symfonia. Zapraszamy - Partner Symfonia.
Biuro Usług Informatycznych Chandney Software jest obecne na rynku polskim od 1990 roku. Oprócz sprzedazy gotowych produktów (WINBUD, WinSmeta - popularny system kosztorysowania w Polsce i w Rosji, Sage Symfonia - zintegrowany pakiet wspomagający zarządzanie w małych i średnich firmach (program do fakturowania, książka przychodów i rozchodów, książka podatkowa, kadry, płace, analizy), świadczymy kompleksowe usługi w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw.

Nasza oferta
Dostawa i instalacja sprzętu (w tym fiskalnego).
Montaż sieci lokalnych.
Dostawa i instalacja oprogramowania.
Wykonywanie analiz systemowych, opracowywanie koncepcji oraz projektów.
Tworzenie oprogramowania na zamówienie poczynając od projektu wykonywanego wspólnie ze zleceniodawcą, poprzez transfer danych z uprzednio wykorzystywanych systemów, a skończywszy na realizacji aplikacji i jej wdrożeniu oraz opiece nad poprawnym jej funkcjonowaniem (w tym bazy danych, intranet, extranet, internet, e-commerce).
Nadzór ze strony zleceniodawcy nad projektami informatycznymi przeprowadzanymi w przedsiębiorstwie.
Konsulting w zakresie informatyzacji.
Szkolenia.
Konserwacja systemów.

 
 
« powrót|drukuj