Rozrywka

Wiazanie krawata

Wychodzisz na ważne spotkanie?! Bez watpienia masz obowiazek się ładnie przyodziać. Istotą zadbanego ubioru bywa tak warta uwagi część kreacji jak krawat. Pochlania rozum tylko takie zapytanie - jak ow krawat wiązać? Wbrew pozorom wiązanie krawata nie jest takim ciężkim orzechem do zgryzienia jak to moze sie wydawac.

Wyrozniamy wiele sposobow przedstawiających wiązanie krawatów. Mozna zaprezentować kilka istotnych węzłów takie jak: prosty, shelby czy windsor. Początkującym sugerujemy węzęł prosty, wymagający jedynie 4 ruchów w zwiazku z czym jest bezproblemowy do nauczenia. Dokladny opis razem z fotkami i animacjami zawiazywania krawata w ten sposob odnajdziesz na naszej stronie internetowej.

Jeśli umiesz juz zawiązać krawata to warto pomyśleć nad jeszcze innymi, lecz równie wartymi podkreslenia kwestiami. Jedną spośród ważniejszych problemów jest odpowiedni dobior krawata do kreacji. Ważna jest również wlasciwa długość krawata oraz kształt i również grubosc wezla. Nie powinno się zapominac o konserwacji własnego krawata.

Krawaty i ich historię, sposoby wiazania, rady, ciekawostki czy reguly znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 
 
« powrót|drukuj