Dom i ogród

Wciągarki, odśniezarki, śruby

Przedsiębiorstwo FAO-FAR jest to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w zakresie dystrybucji oraz zaopatrywania swoich klientów w maszyny leśne. Działają oni już od kilkunastu lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu nawiązali współpracę z rzetelnymi producentami z Europy Zachodniej, których produkty można zobaczyć na stornie internetowej, znajdującej się pod adresem maszyny-lesne.pl.

W ich ofercie znajdują się: wciągarki, wyposażacze wciągarek, kleszcze zrywkowe, równiarki dróg leśnych, chwytak drewna do ładowaczy czołowych, łuparki drewna, piły tarczowe, przerzynarko-łuparki, owijarki drewna kominkowego, odśnieżarki wirnikowe, łańcuchy antypoślizgowe oraz wszelkie części zamienne niezbędne do tych maszyn.

Jak sami Państwo widzicie wybór urządzeń oferowanych przez tą firmę jest bardzo wysoki, co świadczy o tym, iż są oni w stanie zorganizować Państwu solidny sprzęt. W razie jakichkolwiek problemów z doborem urządzenia, pracownicy firmy FAO-FAR proszą o kontakt. Z przyjemnością dobiorą oni dla Państwa najlepszą maszynę, z którą będzie się bardzo dobrze pracowało.

 
 
« powrót|drukuj