Inne

Biuro matrymonialne Serenada - kojarzenie par

Biuro matrymonialne świadczy usługi wyłącznie osobom samotnym, którzy pragną poznać bliską osobę, sympatię, nową miłość i życiowego partnera. Aby zostać naszym klientem (członkiem) należy: Wypełnić ankietę członkowską i przesłać na adres naszego Biura. Dołączenie aktualnego zdjęcia jest mile widziane, bowiem zwiększa to atrakcyjność oferty i ułatwia nawiązanie pierwszego kontaktu. Następnie należy dokonać opłaty członkowskiej (wpisowej) zgodnie z podanym cennikiem. Członkostwo trwa 10 miesięcy, z możliwością przedłużenia. Po otrzymaniu ankiety i opłaty członkowskiej samotna osoba już korzysta z naszych usług. Naszym Klientom zapewniamy: więcej www.serenada.pl/informator_serenada.html
-aktualny biuletyn ofert krajowych zgodnie z deklarowanymi wymaganiami
-na telefoniczne lub osobiste życzenie Klienta nowy biuletyn ofert, nie częściej niż raz w miesiącu
-zamieszczenie oferty Klienta w katalogu ofert na czas nieograniczony (lub do odwołania)
-doradztwo, indywidualną, profesjonalną pomoc w doborze partnera/ki
dyskrecję, na listach nie stosujemy pieczątek ani logo oraz bezpieczeństwo danych teleadresowych
-informacje o nowych promocjach i przedsięwzięciach Biura (wieczorki, wczasy dla samotnych)
na stronie internetowej Biura ofertę (skrócony anons) zamieszczamy za darmo, wyłącznie za zgodą Klienta
Przekazywanie ofert i wybór partnera:
Dla Klientów z całego kraju, którzy wybrali przynależność do Biura Serenada, biuletyny ofert wysyłamy pocztą e-mail lub listownie. Klient z otrzymanego biuletynu dokonuje samodzielnego wyboru ofert i kontaktuje się z Biurem (listownie, pocztą e-mail, telefonicznie) w celu otrzymania danych teleadresowych lub fotooferty wybranej przez siebie osoby. Do wybranych ofert zawsze dosyłamy zdjęcia. Na stronie naszego Biura www.serenada.pl zamieszczono tylko część ofert Pań i Panów z kraju, natomiast oferty zagraniczne są ze zdjęciami i zamieszczono wszystkie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich samotnych do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, usługami i informacjami, które przedstawiamy na stronie internetowej Biura.
 
 
« powrót|drukuj