Internet

Chcesz mieć stronę internetową, która będzie dla Ciebie zarabiać?

Internet to potężne narzędzie. Niemal nieskończona składnica informacji, której zasoby odwiedzane są przez setki tysięcy użytkowników. Możesz wykorzystać tę moc, aby Twoja firma zaczęła więcej zarabiać!

Może powiesz, że masz już jakąś stronę internetową i nie przyniosła jak dotąd żadnego wymiernego zysku. Powodów, dlaczego tak się dzieje może być wiele. Niewłaściwe przygotowanie serwisu, brak odpowiedniej promocji

Wiemy jak temu zaradzić! Pomożemy Ci przygotować i zrealizować plan JAK SPRZEDAĆ TWOJE PRODUKTY I USŁUGI W SIECI! Stworzymy dla Ciebie funkcjonalną stronę internetową z odpowiednią szatą graficzną dopasowaną do Twoich wymagań i branży. Zadbamy o rejestrację atrakcyjnej domeny, utrzymanie serwisu (hosting) i wysoką pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach tak, aby Klienci szukający Twoich produktów i usług nie mieli problemów z jej znalezieniem.

Zapewnimy Twojej firmie profesjonalną i kompleksową obsługę. W razie potrzeby wykonamy tłumaczenia Twojej strony na inne języki, przygotujemy zdjęcia reklamowe i wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, ulotki, katalogi lub inne materiały poligraficzne.

Naszym celem jest Twój zysk! Oczywiście – nie bez powodu :-)

Chcesz dowiedzieć się więcej? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania! Zapraszamy - www.intensys.pl

 
 
« powrót|drukuj